Een les in burgeschap: in debat met politici

Deze slideshow vereist JavaScript.

Een aantal van onze leerlingen mag dit jaar voor de eerste keer gaan stemmen. Dé aanleiding voor onze leerkracht geschiedenis om maar liefst drie lijsttrekkers en negen andere gemotiveerde politici te strikken om onze derde graad wegwijs te maken in het politieke landschap van Ronse.

De verschillende politieke partijen stelden elk om beurt hun partijprogramma voor waardoor duidelijk werd waar de partijen voor staan en welk toekomstbeeld zij voor Ronse in petto hebben.

Daarna kregen de leerlingen de kans vragen te stellen wat leidde tot een geanimeerd en boeiend debat. Ongetwijfeld zullen onze leerlingen aanstaande zondag met een verse kijk het juiste bolletje kleuren.

Link naar krantenartikel:

https://www.hln.be/regio/ronse/leerlingen-da-vinci-campus-duiken-in-lokale-politiek-minder-zwerfvuil-en-meer-bussen~a4ec2620/