soepproject

In het kader van gezonde voeding, voorziet onze school elke middag gratis soep en brood voor de leerlingen, een initiatief dat door de leerlingen en ouders enorm warm wordt onthaald. Zonder de hulp van bepaalde sponsors was dit niet mogelijk. Daarom willen we heel graag Grijkoort bedanken voor de vele korting op de heerlijke soep, elke keer opnieuw. Ook de vriendenkring willen we enorm bedanken, zij financieren de soep zodat onze leerlingen niets hoeven te betalen. Uiteraard willen we ook bakkerij Panda en De Lions (serviceclub) bedanken voor het lekkere, verse brood elke dag. Tenslotte willen we ook de Rotary bedanken voor de toekomstige vaatwasmachines/diepvries en de leerkrachten die zich voor dit project inzetten bedanken.
Jullie zorgen hiermee steeds opnieuw voor een lekkere, gezonde maaltijd en een glimlach op het gezicht van onze leerlingen. Bedankt!

Deze slideshow vereist JavaScript.